Čištění ozonem

Společnost Nej Ozon zajišťuje čištění prostor ozonátory Bioozon. Pomocí speciálního, vysoce účinného antivirového a antibakteriálního programu lze pomocí ozonu provádět čištění ve všech veřejných a soukromých prostorách.

Přijedeme, zničíme viry, bakterie a plísně pomocí ozonu. Rychle, efektivně a bez chemických postřiků.

S čím si poradíme?

Eliminace virů, bakterií a plísní

Dezodorizace místností – odstranění zápachu.

Kompaktní bezúdržbové mobilní řešení pro domácí, komerční i profesionální užití.

Vhodné pro gastronomii, hotely, autoservisy/autopůjčovny, léčitelství, rehabilitace, ordinace.

Ozón je vhodný pro „ekologickou dezinfekci“ aut a výrobních provozů.

Jak to probíhá v praxi?

1.

Zavoláte nám

2.

Přijedeme

3.

Odborně zapojíme ozonátory

4.

Necháme udělat ozon svoji práci

5.

Vyvětráme a máme hotovo

Vše bez chemie!

Co vše umíme

Ozonové čištění je vhodné k likvidaci virů, bakterií a plísní v lékařských provozech a ordinacích, komerčních prostorech a kancelářích, ve výrobních halách a průmyslových zónách, ale i v domácnostech. 

Firmy, kanceláře, úřady

Ve vaší firmě vám vyčistíme všechny prostory, ať už jde o openspace nebo jednotlivé kanceláře. Zbavíme vás virů a bakterií na klikách, v klávesnicích, na stolech, na zdech, v polstrovaném nábytku, ale i ve společenských místnostech, na recepci a na toaletách. Nemusíte se obávat o jakékoliv vybavení – ozonové čištění je bezpečné a navíc ekologické.

Domovy seniorů a pečovatelské domy

Máme mnoho zkušeností s čištěním domů seniorů a pečovatelských zařízení. Bezpečně a spolehlivě vás zbavíme virů, bakterií, plísní ale i roztočů ve společných prostorách i na pokojích pacientů.

Navíc nabízíme unikátní možnost zbavit matrace klientů všech roztočů a to díky naší unikátní metodě ozonování pomocí matracového vaku. Výrobek je registrován Ministerstvem zdravotnictví jako biocidní a dezinfekční přípravek, č. reg. MZDR 13172/2020/OBP.

Domácnosti

Vaši domácnost zbavíme plísní, bakterií, virů a roztočů a ve všech místnostech vytvoříme hypoalergenní prostředí. Od ložnic, přes koupelny až po kuchyně. Metoda je vhodná zejména pro alergiky a citlivé jedince. I pro ně nabízíme čištění matrací, díky kterým se nebudete muset obávat roztočů. Náš matracový vak pro ozonátory je registrován Ministerstvem zdravotnictví jako biocidní a dezinfekční přípravek, č. reg. MZDR 13172/2020/OBP.

Ordinace, nemocnice, kosmetické salóny

Ozonováním eliminujete rozptyl virů a bakterií ve vaší ordinaci a čekárně. Bezpečně vyčistíte všechna místa, která přišla do kontaktu s pacienty.

Čištění ozonem je bezpečné, ekologické a nepoškodí lékařské vybavení. Díky časovému spínači můžete nechat ordinaci čistit i ve večerních hodinách.

Bazény

Vaše bazény si zaslouží tu nejlepší péči. Zkuste je vyčistit ozonátorem. Ozon dokáže zlikvidovat bakterie až 100x rychleji než chlór. Navíc zahubí i odolné druhy nebo formy patogenních mikroorganismů, které jiné dezinfekční prostředky nejsou schopny zlikvidovat.

Koupání v ozonové vodě navíc zlepšuje prokrvení pokožky a stav některých kožních onemocnění.

Auta

Míváte v automobilu zatuchlý zápach? Příčinou může být vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro mikroskopické částice, jako jsou bakterie, houby a roztoče. Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit vůně čistého vzduchu (postupně jak ozon odeznívá), jako třeba po bouřce.

Poptat čištění

Odesláním souhlasíte s použitím údajů pro zpětné kontaktování.

Kontakty

jednatel společnosti
David Mikula
david.mikula@nejozon.cz
777 850 606

obchodní ředitel
Jan Kulich
jan.kulich@nejozon.cz
605 227 541